Więcej o El Karnak

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

O nas

Restauracja El Karnak Warszawa

Usytuowany jest blisko centrum miasta Warszawy. To niewątpliwie jedno z najlepszych miejsc w Warszawie, gdzie można zjeść kebaba- tak mówią o nas stali klienci. Jednak nie tylko to nas wyróżnia.

Działamy na rynku warszawskim od 2005 roku. Sukces osiągnęliśmy dzięki ciężkiej i żmudnej pracy w dziedzinie gastronomii, dlatego od samego początku zachwycamy swoich klientów smaczną kuchnią i profesjonalną obsługą.

Naszą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy  by sprostać najbardziej wymagającym gustom kulinarnym naszych gości.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie - z ogromną starannością i profesjonalizmem.
Proponujemy urozmaiconą kuchnie arabską - to nie tylko kebab.


El Karnak Restaurant Kebab to kuchnia elastyczna, charakteryzująca się nowoczesnym myśleniem, dlatego chętnie podejmujemy się trudnych wyzwań.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w organizacji imprez firmowych czy też prywatnych imprez w gronie rodzinnym.

Posiadamy doświadczenie w organizacji imprez dla klientów indywidualnych. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycję. Miło nam będzie gościć Państwa na imprezach, tworząc kuchnię smaczną z niebanalną kompozycją smaków.

W naszej pracy wykorzystujemy bogate, wieloletnie doświadczenie zdobyte poza granicami Polski, m.in. w Egipcie i Turcji, gdzie pod okiem doświadczonych kucharzy nasi pracownicy szkolili się, by sprostać wymaganiom naszych Klientów. Umiejętność wykorzystania tych walorów w połączeniu ze sztuką kulinarną kuchni arabskiej jest naszą dewizą w codziennej pracy.

Nasza kuchnia jest bliska każdemu konsumentowi, który ceni smak i jakość.
Otrzymujemy wiele słów uznania od naszych Klientów - za które serdecznie dziękujemy. Pochwały te są dla nas zobowiązaniem oraz motywacją do tego by wciąż podnosić dla Państwa standard naszych usług oraz stale się rozwijać. 

Specjalnie dla naszych gości udostępniliśmy bezpłatny dostęp do internetu (Wifi), zmodyfikowaliśmy Menu oraz wprowadziliśmy dostawy do domu i biura.

Najważniejszy dla nas jest Klient, dlatego dajemy Państwu to co sami jemy, co jedzą nasze dzieci. 
Serwujemy potrawy zawsze świeże, wykonywane z produktów pochodzących z zakładów przetwórstwa mięsnego, które produkują swoje wyroby według wymogów unijnych, posiadają system HCCP oraz są pod stałą kontrolą weterynaryjną co gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów.

Pod tym wszystkim podpisujemy się my, jako właściciele El Karnak - polsko egipskie małżeństwo.
El Karnak to nasza pasja. Mamy nadzieję, że dzięki naszej kuchni uda nam się przenieść Państwa w odległe zakątki arabskiego świata.

Serdecznie zapraszamy!